TVN CNBC: Biznes w Sieci – Odc. 13: Zapowiedź

Zapowiedź 13-tego odcinka magazynu Biznes w Sieci. A w nim:

  • jak co tydzień – przegląd najciekawszych wiadomości ze świata internetu (tym razem m. in. o końcu demokracji na Facebook’u)
  • temat główny: „Jak uzyskać wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania Google’a?”
  • rozmowa z gościem (Arkadiusz Widawski / Online Marketing Polska) o budowaniu reputacji stron internetowych w oczach Googla.

Informacja o gościu: http://blog.mogilewski.pl/arkadiusz-widawski/

Odcinek wyemitowany na żywo 11 grudnia.
Oglądaj powtórki (TVN CNBC):

  • czwartek: 19:30
  • sobota: 13:00 / 19:00 / 22:00
  • niedziela: 13:00 / 19:00 / 22:00

2 komentarzy do TVN CNBC: Biznes w Sieci – Odc. 13: Zapowiedź

  1. Witam, nie jestem asem komputerowym, ale mimo to nie zgadzam z krokami dotyczącymi prywatności i płatności na Facebooku i Google, które podjęli właściciele w/w. Najprawdopodobniej ci którzy nie poradzą sobie z tą sytuacją opuszczą te szeregi i zasilą inne serwisy oraz będą korzystać z innych platform, pozdrawiam Celina S.

    • Google i Facebook są prywatnymi (a w dodatku notowanymi na giełdzie) firmami. Zatem oczywistym jest, że szukają sposobu na zwiększenie przychodów. Nie ma w tym niczego złego. Niemniej warto o tym pamiętać i nie uzależniać całej swojej obecności w sieci tylko od tych graczy – może się bowiem pewnego dnia okazać, że efektywna obecność na tych platformach przestaje się opłacać. Dlatego należy dywersyfikować źródła ruchu. To mądrzejsze i bezpieczniejsze.

Dodaj komentarz

*

Formatowanie tekstu możliwe poprzez użycie tagów HTML. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>