Zapowiedź #28 odcinka “Biznes w Sieci”

Mijający tydzień można zaliczyć do “ogórkowego”, przynajmniej jeśli chodzi o istotne dla biznesu w sieci wydarzenia. Ale w końcu nic dziwnego. Wielkanoc (która co prawda bardziej w tym roku przypomina Boże Narodzenie) oraz Prima Aprilis. Przeglądając “newsy” musiałem mieć się na baczności, aby przez przypadek nie skupić się na 1-kwietniowej wiadomości. Tym samym do “sekcji z wiadomościami” trafił właśnie…. Prima Aprilis, a dokładnie żarty jakie z tej okazji urządził na Google.
Temat główny to już nie żarty. 
Czy wiesz bowiem, jakie są JEDYNE trzy płaszczyzny określające kondycję każdego biznesu w sieci? O tym właśnie (i o tym co z tego wynika dla Ciebie) mówię w części teoretyczno-strategicznej.

Goszczę w programie Wojciecha Hamana (Kontrakt OSH), którego książka “Psychologia szefa” kilka lat temu zmieniła moje życie (przynajmniej zawodowe). Rozmawiamy o współpracy. Jaki ma to związek z tematem głównym oraz samym internetem? Przekonaj się sam / sama.

Więcej informacja o gościu można znaleźć tu:
http://blog.mogilewski.pl/wojciech-haman/

Odcinek wyemitowany na żywo 2-ego kwietnia. Jeśli ktoś nie oglądał to ma jeszcze ku temu szereg okazji:
Oglądaj powtórki (TVN CNBC):

  • czwartek: 19:30
  • sobota: 13:00 / 19:00 / 22:00
  • niedziela: 13:00 / 19:00 / 22:00

Widziałeś / widziałaś, skomentuj!

Brak komentarzy

Jako pierwszy pozostaw komentarz.

Dodaj komentarz

*

Formatowanie tekstu możliwe poprzez użycie tagów HTML. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>