„Zrobić” samemu czy zlecić? 26-ty “Biznes w Sieci”

Mówi się, że czas to pieniądz. Ale czy na pewno? Jeśli jest to prawdą, to dlaczego tak wielu właścicieli małych firm inwestuje swoje najcenniejsze zasoby w czynności, które powinny być wydelegowane / zlecone “na zewnątrz”? 
Dlaczego tak wiele aktywności związanych z obecnością firmy w sieci próbujemy robić sami?

Niezależnie od tego z czego to wynika czas to zmienić!

W odcinku dzielę się swoim, brutalnie szczerym, podejściem do tego co warto robić samemu a czego zdecydowanie nie. Mówię o kilku aspektach jakie należy brać pod uwagę decydując o angażowaniu swojego czasu w określone aktywności “webowe”. Zatem obejrzyj, zastanów się i zacznij robić to mądrzej.

Zapraszam do oglądania i komentowania

2 komentarzy do „Zrobić” samemu czy zlecić? 26-ty “Biznes w Sieci”

  1. Jestem od niedawna na blogu. To co najbardziej mi przeszkadza podczas oglądania audycji, to ta melodia w tle, siłą głosu dopasowana do siły głosu lektora. Momentami to nie jestem pewien czy słucham melodii czy lektora. Jeżeli się nie da wyłączyć podkładu to znaczne przyciszenie z pewnością da efekt.

Dodaj komentarz

*

Formatowanie tekstu możliwe poprzez użycie tagów HTML. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>