22-gi odcinek “Biznes w Sieci”… a w nim…

Skoro już tyle powiedziałem o stronach docelowych (całe 2 poprzednie odcinki) to czas na najważniejszy element każdej strony docelowej (Landing Page) – tekst.

Zatem cały odcinek poświęcam dziś temu zagadnieniu. Moim gościem jest copywriter, Darek Puzyrkiewicz, którego hasło “słowo daję, zyski rosną” sprawdziłem w praktyce :)

Więcej informacja o gościu można znaleźć tu:
http://blog.mogilewski.pl/dariusz-puzyrkiewicz/

Odcinek wyemitowany na żywo 19 lutego. Jeśli ktoś nie oglądał to ma ku temu jeszcze kilka okazji:

Oglądaj powtórki (TVN CNBC):

 • czwartek: 19:30
 • sobota: 13:00 / 19:00 / 22:00
 • niedziela: 13:00 / 19:00 / 22:00

Widziałeś / widziałaś, skomentuj.

4 komentarzy do 22-gi odcinek “Biznes w Sieci”… a w nim…

 1. Witam Panie Grzegorzu

  Wprowadziłem na swojej stronie http://www.nocanka.pl sugerowane zmiany. Myślę, że dobrze odgadnąłem wszystkie potrzeby moich klientów + tekst – jeśli nie sprawiło by Panu problemu zerknąć i może coś jeszcze doradzić będę bardzo wdzięczny.

  Co Ciekawe po ok. godzinie od wprowadzenia tej zmiany otrzymuje zamówienie a w nim komentarz który sugeruje, ze klient przeczytał wprowadzony tekst i on go przekonał „Zamawiam u Państwa pierwszy raz,tak więc ufam,że się nie zawiodę jeżeli chodzi o orginalność oraz estetykę zamówionego towaru. :) ” + klient wykorzystał „cukierka” to rabat -5% czyli jak w odcinku ” ofertę nie do odrzucenia”

  Na prawdę ciekawy odcinek – Dziękuję

  Janusz

  • Cieszę się, że zmiany przynoszą rezultaty – ciekaw jestem, czy ta tendencja się utrzymała. Odnośnie potrzeb klientów to przestrzegam przed zbytnią pewnością siebie w tej materii – stale trzeba wsłuchiwać się w ich głosy. Przy czym nie należy oczekiwać, że klienci sami powiedzą nam czego potrzebują – to jest nasze, przedsiębiorców zadanie.

Dodaj komentarz

*

Formatowanie tekstu możliwe poprzez użycie tagów HTML. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>