Dariusz Puzyrkiewicz

20 lutego 2013 — Zostaw komentarz

Dariusz Puzyrkiewicz jest specjalistą od tekstów, które sprzedają. Od 2006 roku prowadzi blog http://dynanet.pl/copywriting/, którego slogan brzmi: „Słowo daję, zyski rosną!” Publikuje teksty, które uczą, jak samodzielnie pisać skuteczne oferty sprzedażowe i niebanalne mailingi promocyjne. Jego pasja do copywritingu przerodziła się w biznes w postaci firmy Dynanet, która tworzy teksty na potrzeby małych i dużych firm. Praktyk z obsesją na punkcie sprzedaży.

Wcześniej przez kilka lat pracował jako handlowiec, a potem informatyk. Ma duże doświadczenie w tworzeniu skutecznych przekazów marketingowych dla firm z najróżniejszych branż. Prowadzi też praktyczne szkolenia i warsztaty z zakresu tworzenia tekstów sprzedażowych, a od czasu do czasu udziela się na tematycznych konferencjach. Autor książki „Błyskawiczny e-mail marketing.”

Brak komentarzy

Jako pierwszy pozostaw komentarz.

Dodaj komentarz

*

Formatowanie tekstu możliwe poprzez użycie tagów HTML. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>