Jak strony docelowe optymalizują duże organizacje? Rozmowa z Maciejem Marszałkiem (Link4)

Tym razem w roli gościa Maciej Marszałek z Link4. Czy duże organizacje mają inną strategię wykorzystania stron docelowych niż mniejsze firmy? Jakie rodzaje stron docelowych najlepiej sprawdzają się u dużych podmiotów? Jak dużo wariacji stron docelowych jest na co dzień w użyciu? Te i wiele innych pytań (a co ważniejsze, również odpowiedzi) znajduje się w tym materiale wideo.

Zapraszam do komentowania!

5 komentarzy do Jak strony docelowe optymalizują duże organizacje? Rozmowa z Maciejem Marszałkiem (Link4)

 1. Co zrobić aby dostać kod do dodatkowych materiałów?
  W TVN mówił Pan że po logowaniu będą dostępne…

 2. Witam,
  często Pan mówi o optymalizacji strony internetowej itd. Dlaczego sam Pan się nie stosuje do tego o czym Pan mówi?
  Dla strony głównej:
  Warning,”ALT Image tag”,”* 1 of 9 images do not have an ALT tag (http://blog.mogilewski.pl/wp-content/uploads/2012/09/Standard-banner.png )”
  Warning,”Meta Description”,”* META description has 0 words and 0 characters („”)”
  Inne podstrony też nie do końca są zoptymalizowane pod seo.

  • Panie Rafale, przyznam szczerze, że bardzo rzadko mówię o optymalizacji stron pod SEO. Ma ona ogromne znacznie dla firm dla których ruch organiczny z wyszukiwarek jest dobrym źródłem klientów. Akurat dla mnie nie jest, zatem w moim przypadku (w tym momencie) drobiazgowa optymalizacja byłaby niepotrzebną stratą czasu. Co nie oznacza, że nie jest to ważny element (dla stron o „innej” strategii).

 3. Świetny materiał. Dobrze wiedzieć, jak duże podmioty podchodzą do tematu. W sumie jest w tym mniej magii niż się wydaje (może poza call center w przypadku małych podmiotów).
  Dobry grafik, przemyślana struktura formularza plus testy wariacje powinny wystarczyć dużemu i małemu.

Dodaj komentarz

*

Formatowanie tekstu możliwe poprzez użycie tagów HTML. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>