Nie przeczytasz? Nie kupisz! Tak samo jest z Twoimi klientami! Odcinek 22 “Biznes w Sieci”

Jeśli potencjalny klient nie zapozna się z nasza stroną, a konkretniej “nie przeczyta zawartych na niej informacji” to nic od nas nie kupi. Koniec kropka.

Jeśli jednak to zrobi, to może zostawić u nas więcej pieniędzy niż pierwotnie planował. Pod warunkiem jednak, że materiał, który przeczyta będzie doskonale spełniał jego potrzeby! Jak taki “tekst” napisać? O tym jest dzisiejszy odcinek.

Zachęcam do komentowania

 

4 komentarzy do Nie przeczytasz? Nie kupisz! Tak samo jest z Twoimi klientami! Odcinek 22 “Biznes w Sieci”

  1. Święta prawda. Problem istnieje jednak w odpowiedniej formie dotarcia do klienta, a także na tym by nie mijać się o 1cm z jego potrzebami. A to w dłuższej działalności bywa trudne.

  2. Każdy o tym wie, a jednak nie każdy potrafi przenieść to w odpowiedni sposób na swój biznes. Każda strona, każdy serwis każda branża wymagać będzie nieco innego podejścia do tematu, jednak główne założenia i sposób myślenia powinny być te same.

Dodaj komentarz

*

Formatowanie tekstu możliwe poprzez użycie tagów HTML. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>